Arrival date
Departure date
20 January 2016

Już niebawem jedno z najmilszych świąt świeckich w naszym kraju. Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowy czas, kiedy wnuki i wnuczki robią coś specjalnie dla swoich babć i dziadków. To również wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu. Warto zatem przyjrzeć się temu, co można w tym czasie zobaczyć w stolicy Dolnego Śląska.


Najlepszym miejscem do sprawdzenia całości oferty związanej z wydarzeniami poświęconymi obchodom tego wyjątkowego święta jest odwiedzenie Wrocławskiego Centrum Seniora, które znajduje się przy placu Dominikańskim we Wrocławiu. Instytucja ta zajmuje się koordynowaniem działań związanych z aktywizacją seniorów, jej pracownicy doskonale wiedzą, co i gdzie odbywa się w stolicy Dolnego Śląska.

W tym roku Wrocław jest Europejską Stolicą Kultury, stąd też bogate życie kulturalne miasta uległo dodatkowemu wzmożeniu. Wybór dostępnych imprez sprawia, że z łatwością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie bez względu na to, jakie masz indywidualne gusta lub upodobania związane z kulturą. Kino, teatr, piosenka, pantomima lub zwiedzanie muzeum to tylko kilka propozycji, z których możesz skorzystać wraz z innymi członkami rodziny.

Ważne jest również znalezienie miejsca lub wydarzenia, które możesz odwiedzić wspólnie z wnukami. Takiego rodzaju wydarzeń znajdziesz wiele, pod tym względem Wrocław także ma ogrom wydarzeń godnych polecenia, wśród których z całą pewnością będą i takie, które przypadną do gustu każdemu członkowi rodziny, bez względu na wiek.

Niewątpliwie ważną informacją jest również i ta, że nie musisz się ograniczać jedynie do konkretnych dni. Zbliżający się weekend jest znakomitą okazją do tego, by zaplanować wspólne spędzenie czasu w stolicy Dolnego Śląska. Nachodzące dni będą wypełnione ogromną ilością wydarzeń, które z całą pewnością będą dużą atrakcją dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wziąć w nich udział.

Całą ofertę można poznać również na stronie Wrocławskiego Centrum Senioralnego. Przy planowaniu swoich odwiedzin w stolicy Dolnego Śląska dobrze wziąć pod uwagę ofertę tanich noclegów w centrum miasta, prezentowaną przez apartamenty wrocławskie.

see on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close