Arrival date
Departure date
19 July 2016

W ostatnim czasie we Wrocławiu pojawiło się wiele gwiazd rocka i innych gatunków muzycznych. Po występach Davida Gilmoura, byłego członka Pink Floyd, a także koncercie brytyjskiego Iron Maiden i niemieckiego Antrax. Niebawem nastąpi kolejna okazja do zobaczenia światowych sław muzyki metalowej na żywo. Na wrocławskim Stadionie Miejskim odbędzie się koncert z cyklu Capital of Rock. Wystąpią na nim trzy zespoły, które od dawna zapisały się w historii muzyki popularnej.

Największą sławą, przyciągającą widzów niczym magnes, jest pochodzący z Niemiec zespół Rammstein. Od nieco ponad dwudziestu lat obecny na scenie muzycznej, jest dziś zaliczany do ścisłej światowej czołówki. Muzyka zespołu to niezwykle nowatorskie i nadzwyczaj udane połączenie brzmień metalowych z elektroniką i wpływami industrialu. Co ważne z punktu widzenia osób chcących wybrać się na koncert – występy zespołu są znakomitymi show, pełnym ogni, fajerwerków i odważnych wideoclipów. Jak mówią osoby już wcześniej biorące udział w koncercie zespołu Rammstein, jest to przeżycie naprawdę na długo pozostające w pamięci.

Innym zespołem, który będzie można zobaczyć tego wieczoru na płycie wrocławskiego stadionu jest pochodzący ze Stanów Zjednoczonych zespół Limp Bizkit. Podobnie jak Rammstein, obecny na scenie od dwóch dekad zespół cieszy się od lat uznaniem słuchaczy na całym świecie. Nowatorskie podejście do metalowych dźwięków to właśnie przyczyna ogromnej popularności tego zespołu.

Trzecim z zespołów występujących w trakcie imprezy Capital of Rock jest pochodzący z Walii Bullet For My Valentine prezentuje udane połączenie hardcore i metalcore, z całą pewnością będące udanym początkiem tego, czego będzie można spodziewać się po największych gwiazdach wieczoru.

Nie zabraknie również w trakcie Capital of Rock polskiego akcentu. Będzie nim występ wrocławskiego zespołu OCN, który dał się poznać nie tylko lokalnie, o czym może świadczyć otrzymanie przez zespół Fryderyka w kategorii muzyka rockowa.

Występy aż czterech zespołów przeciągną się do późna w noc. Osoby pochodzące z oddalonych od Wrocławia miejscowości zapewne będą poszukiwały noclegu. Oferta, jaką prezentują apartamenty wrocławskie sprawi, że takie osoby będą mogły odpocząć w komfortowych warunkach.

see on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close