Arrival date
Departure date
25 September 2015

Wrocław to miasto, w którym ma miejsce wiele różnorakich imprez, dlatego też każdy bez większego wysiłku znajdzie coś dla siebie. Także miłośnicy zwierząt maja wiele do zobaczenia w stolicy Dolnego Śląska, także poza zwiedzaniem największego w Polsce ogrodu zoologicznego. 

Najbliższa okazja nadarza się już w nadchodzący weekend. 23 międzynarodowa wystawa psów rasowych rusza już jutro. Co będzie można zobaczyć we wrocławskiej Hali Stulecia? Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Międzynarodowa wystawa psów rasowych jest wydarzeniem organizowanym przez wrocławski oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Taki organizator gwarantuje wysoki poziom merytoryczny imprezy, w związku z tym wiadome jest, że do udziału w wystawie zostaną dopuszczone jedynie najlepsi przedstawiciele swoich ras. Gwarantuje to nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim niezwykle emocjonujący konkurs, podczas którego zwycięstwo nie będzie łatwe do osiągnięcia. Przyjmowanie psów na wystawę rozpoczyna się o godzinie 7.30 i potrwa do godziny 9.30, po uroczystym otwarciu wystawy sędziowie będą oceniali psy w ringach, w godzinach od 10.00 do 14.30.

Godzina 15.30 w sobotę to czas rozpoczęcia najważniejszych konkursów podczas trwania wystawy psów rasowych. To właśnie o tej porze odbędą się konkurencje finałowe. Podczas nich zostaną wybrane najpiękniejsze okazy w następujących kategoriach: pies polski, para psów, weteran, baby, szczenięcia i juniora. Zapowiadają się naprawdę wielkie emocje. O tej samej porze w niedzielę ten sam konkurs odbędzie się jedynie w dwóch kategoriach – juniora i najpiękniejszego psa wystawy BIS.

Międzynarodowa wystawa psów rasowych to nie tylko pokazy pięknych psów, które będzie można podziwiać przechadzając się po terenach wystawowych. Dla odwiedzających to miejsce organizatorzy zaplanowali cały szereg różnorodnych atrakcji. Największą z nich z całą pewnością będzie pokaz mondioringu. Jest to wciąż nowa psia dyscyplina, we Wrocławiu będzie można ją zobaczyć po raz pierwszy. Eksperci porównują ją do szkolenia policyjnego. Czworonogi rywalizować będą w trzech podstawowych ćwiczeniach, które sprawdzą ich umiejętności w zakresie posłuszeństwa, skoków i ochrony. Te pokazy również zapowiadają się bardzo interesująco.

Bilety na imprezę można nabyć za 8 i 12 złotych. Dla osób chcących wziąć udział w obu dniach wystawy psów rasowych apartamenty wrocławskie przygotowały atrakcyjną ofertę.

see on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close