Przyjazd od
Wyjazd do
20 stycznia 2016

Już niebawem jedno z najmilszych świąt świeckich w naszym kraju. Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowy czas, kiedy wnuki i wnuczki robią coś specjalnie dla swoich babć i dziadków. To również wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu. Warto zatem przyjrzeć się temu, co można w tym czasie zobaczyć w stolicy Dolnego Śląska.


Najlepszym miejscem do sprawdzenia całości oferty związanej z wydarzeniami poświęconymi obchodom tego wyjątkowego święta jest odwiedzenie Wrocławskiego Centrum Seniora, które znajduje się przy placu Dominikańskim we Wrocławiu. Instytucja ta zajmuje się koordynowaniem działań związanych z aktywizacją seniorów, jej pracownicy doskonale wiedzą, co i gdzie odbywa się w stolicy Dolnego Śląska.

W tym roku Wrocław jest Europejską Stolicą Kultury, stąd też bogate życie kulturalne miasta uległo dodatkowemu wzmożeniu. Wybór dostępnych imprez sprawia, że z łatwością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie bez względu na to, jakie masz indywidualne gusta lub upodobania związane z kulturą. Kino, teatr, piosenka, pantomima lub zwiedzanie muzeum to tylko kilka propozycji, z których możesz skorzystać wraz z innymi członkami rodziny.

Ważne jest również znalezienie miejsca lub wydarzenia, które możesz odwiedzić wspólnie z wnukami. Takiego rodzaju wydarzeń znajdziesz wiele, pod tym względem Wrocław także ma ogrom wydarzeń godnych polecenia, wśród których z całą pewnością będą i takie, które przypadną do gustu każdemu członkowi rodziny, bez względu na wiek.

Niewątpliwie ważną informacją jest również i ta, że nie musisz się ograniczać jedynie do konkretnych dni. Zbliżający się weekend jest znakomitą okazją do tego, by zaplanować wspólne spędzenie czasu w stolicy Dolnego Śląska. Nachodzące dni będą wypełnione ogromną ilością wydarzeń, które z całą pewnością będą dużą atrakcją dla wszystkich tych, którzy zdecydują się wziąć w nich udział.

Całą ofertę można poznać również na stronie Wrocławskiego Centrum Senioralnego. Przy planowaniu swoich odwiedzin w stolicy Dolnego Śląska dobrze wziąć pod uwagę ofertę tanich noclegów w centrum miasta, prezentowaną przez apartamenty wrocławskie.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij