Przyjazd od
Wyjazd do

REGULAMIN

REGULAMIN ABSYNTAPART

 1. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby korzystające z usług firmy Absyntapart w każdym z obiektów.
 2. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00. Istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania po uprzednim uzgodnieniu przyjazdu z recepcją. 
 3. Opłatę za pobyt należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy.
 4. W przypadku braku opłaty za wynajęty apartament firma ma prawo do wypowiedzenia świadczenia usług w trybie natychmiastowym i przerwania pobytu Gościa.
 5. Za apartamenty sześcioosobowe pobierana jest kaucja w wysokości - 400zł, za pilot parkingowy- 100zł. Kaucje zostaną zwrócone po zakończonym pobycie. W przypadku uszkodzeń w apartamencie lub niezwrócenia pilota parkingowego zastrzegamy sobie prawo do pobrania części lub całości kaucji.
 6. W lokalach urządzanie imprez jest całkowicie ZAKAZANE. W przypadku interwencji Policji, Straży Miejskiej lub ochrony JUWENTUS firma nałoży na Gości karę w wysokości 1000 zł. Za wszystkie zniszczenia wynajmowanego mieszkania jak i budynku odpowiada osoba wynajmująca mieszkanie od firmy Absynt Apart.
 7. Apartament wynajmuje się po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu.
 8. Zakazuje się wprowadzania zwierząt domowych.
 9. W Apartamencie obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do 07:00 rano. W tym czasie na terenie Apartamencie mogą przebywać jedynie osoby zameldowane.
 10. Zadatki oraz kwoty zapłacone za dobę hotelową nie podlegają zwrotowi.
 11. Anulacji rezerwacji można dokonać do 48h przed przyjazdem - kwota już wpłacona może przejść jedynie na zadatek do wykorzystania na przyszłą rezerwację. Po upływie 48h anulacja rezerwacji równoznaczna jest z pobraniem całości kwoty przez firmę Absyntapart.
 12. Wcześniejszy wyjazd Gościa nie uprawnia go do żądania zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.
 13. AbsyntApart zastrzega sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie lub na inną lokalizację (Stare Miasto, Centrum, Wierzbowa, Podwale 83, Dąbrowskiego, Garbary) w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności. Firma zobowiązuje się do wcześniejszego poinformowania Gości o zaistniałej sytuacji.
 14. Nie odpowiadamy za awarie oraz ich skutki, które wystąpiły z przyczyn od nas niezależnych.
 15. W apartamencie obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA. Za złamanie zakazu firma ma prawo nałożyć na Gości karę w wysokości 400zł.
 16. Goście zobowiązani są do należytego zabezpieczenia apartamentu, co rozumiane jest jako dokładne zamykanie drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób postronnych.
 17. Absyntapart nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez Gościa w apartamencie. Rzeczy przechowywane są przez 14 dni od daty wymeldowania. Należy je odebrać osobiście w wyżej wyzaczonym terminie.
 18. W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu Goście pokryjwają koszty wymiany wkładki.
 19. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu firma ma prawo dochodzić od Gościa pokrycia strat.
 20. AbsyntApart zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:
  - nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu,
  - znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających,
  - podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin. 
 21. Płatności na naszej stronie obsługuje serwis tpay.com
 22. Dane klientów bedą przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
 23. Dane gości w rezerwacjach w ramach platformy będą dostępne tylko przez 90 dni od daty wymeldowania się.
 24. Regulamin korzystania z usługi płatności elektronicznej tpay.
 25. Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.
Lokalizacja

w centrum Wrocławia

Recepcja - ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij