Przyjazd od
Wyjazd do

NOCLEGI W CENTRUM

  1. Strona Główna
  2. O nas
  3. NOCLEGI W CENTRUM

Dobrym pomysłem, na dowolny długi weekend, a zwłaszcza romantyczny wypad z ukochaną osobą będzie zarezerwowanie na kilka dni apartamentu do swojego użytku.

Wiele możliwości

Może to być np. mieszkanie pięknie zlokalizowane, klimatyczne, czy mieszczące się na którymś z ostatnich pięter wysokiego wieżowca, z widokiem na wszystkie części miasta i wschody słońca. Decyzja jakiego tak naprawdę typu noclegu nam potrzeba, zależy wyłącznie od naszej woli i tego, jakie preferujemy noclegi. 

Historia, rozrywka, biznes

Wrocław – centrum rozrywki, biznesu i edukacji. Świat młodych, dynamicznych i przedsiębiorczych. A jednocześnie miasto ludzi starszych, pamiętających wojnę, przesiedlonych w tę czy inną stronę. Duch historii unoszący się w powietrzu, lwowskie pieśni w czerwcowe wieczory, i sporadycznie słyszany, ale jednak obecny język niemiecki na ulicach. Wrocław, miasto wielu kultur i bogatej przeszłości. Podobny charakter ma też tutejsza zabudowa i obiekty noclegowe.

Wrocłaskie Apartamenty

Wśród wrocławskich apartamentów istnieją takie, w jakich z okien oglądać można zabytkowe części miasta, bądź ogromny most, a wnętrza budynku wypełnione są meblami w stylistyce minionego wieku. Czemu nie napić się aromatycznej herbaty przesiadując na balkonie, spożyć aromatyczne śniadanie i wczuć się w klimat tego, jak żyli mieszkańcy tego wspaniałego miasta ponad 100 lat wcześniej. Całkowite przeciwieństwo tych odczuć, tworzą obiekty nowoczesne, minimalistyczne, pachnące nowością, oślepiające kolorami. W tych natomiast równie wygodnie wyśpimy się, miło spędzimy czas i poczujemy się, jak w świeżo wybudowanym budynku.

Lokalizacja

w centrum Wrocławia

Recepcja - ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij