Arrival date
Departure date
06 August 2015

Wrocław to nie tylko zabytki, ale także ogrom wydarzeń kulturalnych i imprez w licznych klubach. Gdzie pójść mając gwarancję dobrej zabawy? Z naszym mini przewodnikiem to zadanie będzie niezwykle łatwe.

Eter

To prawdopodobnie największy klub w stolicy Dolnego Śląska, jego powierzchnia to ponad dwa tysiące metrów kwadratowych. Dwa poziomy, cztery sale i pięć barów zapewniają bawiącym się w klubie ludziom komfortowe warunki zabawy. O muzykę dbają głośni DJ, którzy oferują głównie muzykę house i pop. W klubie organizowane są również koncerty, warto być na bieżąco z ofertą Eteru. Szczególnie powinni zwracać uwagę na to, co dzieje się w klubie osoby posiadające status studenta, gdyż dla nich właśnie klub organizuje różnorakie konkursy i promocje.

Szajba

Obecnie to chyba najmodniejszy lokal w mieście. Mieszcząca się w pasażu Pokoyhoff Szajba jest Mekką wszystkich poszukujących szalonej zabawy w piątkową lub sobotnią noc. Niewielki parkiet nie przeszkadza w tańcach przy dźwiękach muzyki klubowej. Ogromną zaletą klubu są wspaniali barmani, serwujący bogatą paletę różnorodnych drinków.

Bezsenność

Opodal pasażu Pokoyhoff znajduje się pasaż Niepolda, będący prawdziwym zagłębiem klub i barów. Na niewielkiej powierzchni znajduje się ponad 20 lokali, oferujących różnorodną muzykę, więc każdy powinien bez większego problemu znaleźć miejsce najbardziej odpowiadające im pod względem muzycznym. Najbardziej obleganym wśród istniejących tam lokali jest klub o nazwie Bezsenność. Wiele osób spędza tam czas na szampańskiej zabawie do białego rana.

Ulica Bogusławskiego

Położona tuż przy Dworcu Głównym PKP ulica Bogusławskiego jest kolejnym miejscem obleganym w weekendowe wieczory i noce. Kolejowa estakada jest miejscem mieszczącym ponad dwadzieścia lokali. Trudno tam co prawda znaleźć miejsce z parkietem do tańczenia, niemniej jednak liczne rzesze mieszkańców i turystów korzystają z ogromnego wyboru miejsc, w których można spróbować piw rzemieślniczych i czeskich. Wrocławskie kluby przy ulicy Bogusławskiego od lat cieszą się ogromną popularnością.

Poza wspomnianymi miejscami również wrocławski Rynek i okolice również przedstawiają niezwykle bogatą ofertę, z której chętnie korzystają ludzie w różnym wieku. Wieczorami wiele miejsc jest wręcz obleganych, warto zatem wybrać się nieco wcześniej. Po nocnych szaleństwach komfortowy odpoczynek zapewniają nasze apartamenty Wrocław.

see on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close