Arrival date
Departure date
30 June 2016

Stolica Dolnego Śląska to jedno z największych polskich miast, od zawsze było znaczącym ośrodkiem handlowym i kulturalnym. Jednym z efektów tego stanu rzeczy stała się wielokulturowość.

Wiele różnych wydarzeń przypomina o tym fakcie, jednak największym z nich jest wydarzenie, które koncentruje się na pokazywaniu bogactwa dorobku odległych kultur. Taką imprezą jest Brave Festiwal, którego kolejna edycja odbędzie się już niebawem, w dniach 1 – 16 lipca bieżącego roku. Co będzie można podziwiać w trakcie tej wyjątkowej imprezy? Organizatorzy zadbali o to, by emocji na pewno nie zabrakło.

Ideą Brave Festiwal od samego początku było przybliżanie kultur, co miało stwarzać platformę porozumienia ponad podziałami istniejącymi w świecie. Oznacza to między innymi walkę z wykluczeniem, szeroko pojętym. Udział w kulturze – według organizatorów tej wyjątkowej imprezy – ma być dostępny dla każdego, niezależnie od wszelkich zewnętrznych uwarunkowań, jakie dziś rządzą współczesnym światem. Jak dowiodły tego wszystkie poprzednie festiwalowe edycje, tego rodzaju działalność ma sens i przynosi wymierne rezultaty.

Tegoroczna edycja Brave Festiwal będzie już dwunastą. Każdego roku w stolicy Dolnego Śląska pojawiali się artyści z tak odległych krajów jak Korea Południowa, Kongo czy Tadżykistan. Podobnie będzie w tym roku, dlatego też warto zwrócić uwagę na atrakcje, jakie zaplanowali organizatorzy imprezy.

Brave Festiwal potrwa przez dwa tygodnie, w tym czasie będzie można wziąć udział w wielu koncertach i spektaklach. Szeroka oferta przygotowana przez organizatorów zapewnia przeżycia duchowe na najwyższym poziomie, dlatego też z całą pewnością warto dokładnie zapoznać się z propozycjami wydarzeń. Ogromny wybór imprez sprawia, że możesz znaleźć coś najbardziej odpowiadającego własnym gustom estetycznym.

Osoby na stałe nie mieszkające we Wrocławiu mogą na czas trwania Brave Festiwal znaleźć komfortowy nocleg w ofercie, jaką posiadają apartamenty wrocławskie, ulokowane w samym centrum miasta. Dogodna lokalizacja umożliwi swobodne dotarcie na miejsce festiwalowych wydarzeń, pomoże również zwiedzić inne atrakcje stolicy Dolnego Śląska w czasie wolnym od uczestnictwa w wydarzeniach w ramach festiwalu.

see on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close