Arrival date
Departure date
19 October 2015

Wrocław jest jednym z największych centrów biznesów opartych na nowych technologiach. Tego typu rozwiązania niosą za sobą również zmianę sposobu wykonywania pracy. W tej bardzo kreatywnej branży nie istnieje tradycyjna praca biurowa w codziennych stałych godzinach. Specjaliści pracują w swoich mieszkaniach, restauracjach i innych, w zasadzie dowolnych miejscach. Jednym z takich sposobów na pracę jest skorzystanie z miejsc do coworkingu.

Od dziś do 23 października we Wrocławiu będzie można przekonać się na własnej skórze o zaletach tego rodzaju rozwiązania. Dni Otwarte Coworkingu są świetną okazją do tego rodzaju doświadczenia. Zwłaszcza, że w trakcie trwania całego wydarzenia można zrobić to zupełnie za darmo.

Na czym polega idea coworkingu? Zasady i cele nie są skomplikowane. Wiele osób wykonujących zlecenia jako freelancerzy zmaga się z problemem produktywności. Długo wykonywana praca zdalna sprawia, że brakuje socjalizacyjnych zachowań, co z kolei przekłada się na gorsze wyniki w pracy. Produktywność spada, a tym samym maleją zarobki, gdyż praca tego rodzaju nie zależy od czasu jej wykonywania, gdyż jest oparta o konkretny wynik. Coworking pomaga przezwyciężyć te niedogodności pracy wykonywanej na odległość. Wystarczy udać się do biura oferującego tego rodzaju usługę i zacząć korzystać z wynajętego biurka. Umysł w takiej sytuacji pozwala bardziej efektywnie spędzić czas nad danym projektem, co przelicza się na wymierne korzyści w postaci większych zarobków. Dni Otwarte Coworkingu umożliwiają przetestowanie tego rodzaju rozwiązania.

Coworking pozwala również na zwiększenie sieci kontaktów zawodowych. Networking zawsze jest przydatny, zwłaszcza w chwili kiedy rozwijamy własny biznes. Wynajęcie przestrzeni do pracy pozwala na poznanie ciekawych ludzi, można również przy okazji zaznajomić się z nowymi rozwiązaniami, tym samym podnosząc własne kompetencje zawodowe. Jak widać, korzyści wynikających ze skorzystania z takiego rodzaju rozwiązania mogą być naprawdę spore.

Nie trzeba chyba nikogo zatem przekonywać do wypróbowania tej formy pracy. W najbliższych dniach można przekonać się o tym na własnej skórze, pozwala na to właśnie taka impreza jaką są Dni Otwarte Coworkingu. Osoby spoza stolicy Dolnego Śląska mogą skorzystać z oferty noclegowej jaką posiadają apartamenty wrocławskie, położone w samym centrum miasta.

see on map
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close