Przyjazd od
Wyjazd do
19 października 2015

Wrocław jest jednym z największych centrów biznesów opartych na nowych technologiach. Tego typu rozwiązania niosą za sobą również zmianę sposobu wykonywania pracy. W tej bardzo kreatywnej branży nie istnieje tradycyjna praca biurowa w codziennych stałych godzinach. Specjaliści pracują w swoich mieszkaniach, restauracjach i innych, w zasadzie dowolnych miejscach. Jednym z takich sposobów na pracę jest skorzystanie z miejsc do coworkingu.

Od dziś do 23 października we Wrocławiu będzie można przekonać się na własnej skórze o zaletach tego rodzaju rozwiązania. Dni Otwarte Coworkingu są świetną okazją do tego rodzaju doświadczenia. Zwłaszcza, że w trakcie trwania całego wydarzenia można zrobić to zupełnie za darmo.

Na czym polega idea coworkingu? Zasady i cele nie są skomplikowane. Wiele osób wykonujących zlecenia jako freelancerzy zmaga się z problemem produktywności. Długo wykonywana praca zdalna sprawia, że brakuje socjalizacyjnych zachowań, co z kolei przekłada się na gorsze wyniki w pracy. Produktywność spada, a tym samym maleją zarobki, gdyż praca tego rodzaju nie zależy od czasu jej wykonywania, gdyż jest oparta o konkretny wynik. Coworking pomaga przezwyciężyć te niedogodności pracy wykonywanej na odległość. Wystarczy udać się do biura oferującego tego rodzaju usługę i zacząć korzystać z wynajętego biurka. Umysł w takiej sytuacji pozwala bardziej efektywnie spędzić czas nad danym projektem, co przelicza się na wymierne korzyści w postaci większych zarobków. Dni Otwarte Coworkingu umożliwiają przetestowanie tego rodzaju rozwiązania.

Coworking pozwala również na zwiększenie sieci kontaktów zawodowych. Networking zawsze jest przydatny, zwłaszcza w chwili kiedy rozwijamy własny biznes. Wynajęcie przestrzeni do pracy pozwala na poznanie ciekawych ludzi, można również przy okazji zaznajomić się z nowymi rozwiązaniami, tym samym podnosząc własne kompetencje zawodowe. Jak widać, korzyści wynikających ze skorzystania z takiego rodzaju rozwiązania mogą być naprawdę spore.

Nie trzeba chyba nikogo zatem przekonywać do wypróbowania tej formy pracy. W najbliższych dniach można przekonać się o tym na własnej skórze, pozwala na to właśnie taka impreza jaką są Dni Otwarte Coworkingu. Osoby spoza stolicy Dolnego Śląska mogą skorzystać z oferty noclegowej jaką posiadają apartamenty wrocławskie, położone w samym centrum miasta.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij