Przyjazd od
Wyjazd do
27 stycznia 2016

Zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska z całą pewnością może być zajęciem czasochłonnym, które zajmie większość czasu pobytu w mieście. Bardzo często sposobem na zaoszczędzenie choć paru chwil jest zdecydowanie się na szybkie zjedzenie czegoś, co pozwoli na kontynuowanie odkrywania uroków Wrocławia. 

Jest kilka miejsc, w których można zjeść fast food bez konieczności odwiedzin w znanych sieciowych restauracjach amerykańskich. Jednym z takich właśnie miejsc jest wrocławski bar Witek, ulokowany przy ulicy Wita Stwosza, niedaleko wrocławskiego Rynku.

Bar Witek to jedno z tych miejsc we Wrocławiu, które powinien zobaczyć każdy, kto chce poznać prawdziwe codzienne życie stałych mieszkańców miasta. Właściwie ten niepozorny bar można by określić najcelniej jednym prostym słowem – kultowy. I na pewno nie będzie w tego rodzaju określeniu żadnej przesady.

Bar Witek swoją renomę zawdzięcza właściwie jednemu daniu. Tosty z serem i pieczarkami, bo o nich właśnie mowa, to główny punkt menu w lokalu położonym przy ulicy Wita Stwosza. Wiele z osób regularnie odwiedzających to właśnie je poleca znajomym, którzy wpadli do Wrocławia z innego miasta.

Tosty z baru Witek są bowiem właściwie legendarne. Na swoją renomę pracują już kilkadziesiąt lat i wciąż utrzymują wysoki poziom. Zapewne wiele osób co jakiś czas decyduje się przypomnieć sobie smaki zapamiętane przed laty, jeszcze w dzieciństwie lub młodości, i trzeba przyznać, że magia tego miejsca wciąż działa.

Bar Witek to nie tylko tosty, ale również znane sprzed lat klasyczne zapiekanki, które również warte są polecenia i można nimi naprawdę się delektować, wspwpadminominając minione lata. Co więcej, w barze Witek nie czekasz na realizację swojego zamówienia, więc miejsce świetnie nadaje się na szybką przekąskę w trakcie zwiedzania stolicy Dolnego Śląska. Przy okazji można zwiedzić jedno z ważniejszych miejsc na gastronomicznej mapie miasta i przenieść się w czasie do końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, gdy miejsc z takim jedzeniem było w całej Polsce bardzo wiele.

Zwiedzanie miasta to również nocleg, dlatego warto przyjrzeć się ofercie prezentowanej przez apartamenty wrocławskie, położone w samym centrum miasta, w niedalekiej odległości od samego baru Witek.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij