APARTAMENT Z 1 SYPIALNIĄ – OVO – komfortowy apartament z 1 sypialnią dla 4 osób w ścisłym centrum Wrocławia. Apartament posiada łóżko małżeńskie typu king-size, salon z dwuosobową rozkładaną sofą, dobrze wyposażony aneks kuchenny z mikrofalówką, lodówką, zamrażarką i płytą indukcyjną. W kuchni do dyspozycji Gości znajdują się również niezbędne przybory do przygotowania posiłku. Łazienka wyposażona jest w prysznic lub wannę, suszarkę do włosów oraz ręczniki. W apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem, bezpłatne WiFi i żelazko z deską do prasowania.
Wynajmując apartament nasi Goście mogą skorzystać z poszerzenia oferty o:
PARKING: płatny 45 zł/doba – dostępny w obiekcie parking podziemny niestrzeżony (dla samochodów poniżej 2m wysokości oraz bez instalacji LPG).
Miejsce nie jest gwarantowane.
Obowiązuje kaucja zwrotna za pilota w wysokości 100zł.
W przypadku braku miejsc istnieje możliwość zaparkowania auta w parkingu podziemnym 100 m od obiektu (miejsca ograniczone).
ŚNIADANIE: płatne 35 zł/osoba – podawane w restauracji Etno Cafe, ul. Podwale 83. Śniadanie należy wykupić bezpośrednio w Etno Cafe.
BASEN, SIŁOWNIA, SAUNA: 70zł/osoba – jednorazowe wejście bez limitu czasowego w kompleksie Holmes Place.
WAŻNE:
Otrzymasz kod wejściowy i instrukcję dostępu do apartamentu do apartamentu przez wiadomość sms na podany przy składaniu rezerwacji numer telefonu.
Po przyjeździe należy udać się bezpośrednio do apartamentu. Wejście z użycie otrzymanego kodu jest jednoznaczne z automatycznym zameldowaniem.
W przypadku chęci zakupu parkingu lub innych spraw recepcja jest czynna w godzinach 13:00-22:00.
Adres recepcji Absyntapart: ul. Podwale 82, 3 piętro 3, lokal 7.4
Wybierając tę ofertę, zostanie Państwu przydzielony losowo jeden z apartamentów z wybranej kategorii.